سفارش پروژه – نصب DNS Server روی VPS ویندوز و تولید نیم سرورهای دامین

خدمات مدیریت سرور هاستینگ و دیتاسنتر

با سلام

بنده یک VPS دارم که بر روی آن Windows  Server ۲۰۱۲ نصب شده است و از طرفی یک دامین هم خریداری کرده ام که مایلم دامینم را بر روی این VPS میزبانی کنم و سایتی که در در حال برنامه نویسی است  از سیستم مدیریت محتوای وردپرس بهره می برد. و با توجه با آشنایی کم بنده با VPS ها و نحوه هاستینگ سایت بر روی آن ها، به موارد زیر نیاز دارم:

۱. آموزش نصب DNS ‌سرور بر روی VPS و تولید name server هایی که با وارد کردن آن ها در تنظیمات دامین (در زمان استفاده از هاست شرکت مربوطه خودش دو تا Name Server اعلام می کند که با زدن آنها دامین به هاست وصل می شود ولی در VPS فقط یک IP داده می شود که باید به گونه ای دامین رو با سرور مجازی وصل کرد)

۲. آموزش نصب وردپرس بر روی VPS ویندوزی به طوری که وقتی کاربر آدرس دامین رو زد محتوای سایتی رو که با وردپرس نوشته شده در مرورگر خود ببیند.

نکته مهم: متاسفانه بنابه دلایلی (غالبا امنیتی) امکان اعلام مشخصات VPS برای فریلنسر نخواهد بود تا خودشان وصل شده و موارد فوق را انجام دهند لذا خواهشمندم که فقط با ارائه توضیحاتی دقیق و در صورت نیاز ویدیو یا اسکرین شات اقدام به توضیخ موارد فوق فرمایید.
با تشکر

ما توانایی انجام این پروژه و امثال آن را داریم، در صورت نیاز به انجام این پروژه و انجام پروزه های مشابه با ما تماس بگیرید:
02128421193
09129726343
09362196343
omid.ahmadyani@Outlook.com
@omidahmadyani


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *