سرور مجازی مخصوص پروکسی تلگرام

سرور مخصوص پروکسی تلگرام

در صورتی که به سرور مجازی یا فیزیکی یا دیدیکیت شده نیاز دارید می توانید با ما تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن و بهترین کیفیت و بهترین قیمت تقدیم حضور گردد.

برای مثلا پروکسی MTProto یکی از محبوب ترین روش های کسب درآمد از طریق اینترنت و افراد آی تی از طریق تلگرام می باشد که سود بسیار زیادی نیز دارد.

قیمت یکی از کارشناسان این حوزه به صورت زیر است:

۱کا ممبر پروکسی:400 هزارتومان
۲کا ممبر پروکسی:800 هزارتومان

۱ساعت اسپانسر پروکسی:220هزارتومان
۲ساعت اسپانسر پروکسی400هزارتومان

این پولیست که به ازای هر ساعت یا چند ساعت ران کردن اسپانسری پروکسی MTProto از مشتری بابت اسپانسری کانالش می گیرند. سود قابل توجه و نسبتا کم دردسریست.

سروری که برای این کار پیشنهاد می شود می بایست دارای پورت مناسب و تعداد کور سی پی یو تعداد زیادی آی پی باشد و از همه مهم تر قابل ارتقا باشد. ما در جوبی هاست بهترین سرور ها را با بهترین کیفیت از کشور های مختلف خارجی در اختیار شما می گذاریم تا وارداین عرصه شوید.

خدمات راه اندازی پروکسی

در صورت نیاز به خدمات راه اندازی پروکسی نیز در کنار شما خواهیم بود و کانفیگ سرور شما را انجام می دهیم. در صورت نیاز به ارتقا با بهترین قیمت و در کمترین زمان ممکن ارتقا انجام خواهد شد. خدماتی همچون تغییر آی پی، افزودن آی پی به سرور، افزودن Smart DNS، تغییر و افزودن سورس های جدید، مانیتورینگ شبکه پروکسی جهت اطلاع از تعداد و میزان ترافیک رد شده از سرور و شبکه و خدمات اینچنینی همگی در جوبی هاست به شما ارائه می شوند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *